Kā tiek izgatavots rožu pušķis

Ne tik bieži iznāk ieskatīties floristikas aizkulisēs, parasti ziedu pušķus redzam jau gatavus.  Piedāvājam nelielu ieskatu, kā top rožu pušķis no 101 rozes.

Pirmais solis ir ziedu izvēle, šajā gadījumā klients izvēlējās 70 cm. garas, Holandē audzētas rozes Sweetness.  Pēc ziedu izvēles katra roze tiek apskatīta vai tās ir nevainojamā izskatā un kvalitātē, tad tās tiek notīrītas un apkoptas.

Rožu pušķa izgatavošana

Kad ziedi ir notīrīti tiem ar asu nazi 45 grādu lenķī apgriež kātus  un ievieto ūdenī lai tās aklimatizētos un padzertos ūdeni.

Rožu aklimatizācija ūdenī

Aptuveni pēc 1 stundas, kad rozes ir aklimatizējušās un padzērušās, florists rožu ziedus saliek pušķī. Pakāpeniski, spirālveida kārtojumā tiek pievienota katra roze. Katrs zieds rūpīgi tiek ievotots savā vietā, rožu ziedu galvas tiek liktas viena pie otras, tā lai tās veidotu pusapaļu formu un pušķī nebūtu šķirbas.

Rožu pušķa izgatavošana

Kad rožu pušķis ir izveidots, ziedu kātus apgriež līdzeni un apsien tos ar dekoratīvu lentu. Ja klients ir zvēlējies pievienot apsveikuma kartiņu ar tekstu, mēs to uzrakstam un pievienojam.

Rožu pušķis ar kartiņu un lentu

Lūk pušķis ir pilnībā pabeigts, kurjers pušķi un piegādes informāciju ir saņēmis un ziedu piegāde var notikt.

Kurjers ar rožu pušķi

Dārgie ziedu saņēmēji, atgādinām, ka saņemtie ziedi prasa nelielu aprūpi, katru otro dienu apgrieziet rožu kātus un mainiet ūdeni vāzē.

Ar puķaini rudenīgiem sveicieniem,

Rīgas Ziedi

Pasūti šo skaisto pušķi pie mums interneta veikalā.

Pasūti rožu pušķi šeit

Un kā jau vienmēr – ziedu piegāde Rīgā ir bez maksas.