Ziedu piegāde, info tālrunis +37125600675, +37122022229, e-pasts: birojs@rigasziedi.lv

Priecīgus Līgo svētkus! Esam devušies brīvdienās, Tiksimies pirmdien 26.06.2018.
Atsauksmes

Отлично!
Спасибо!
 

Alexander
Saulains sveiciens no karstās Rietumaustrālijas! Vēlos pateikties par jūsu servisu un precizitāti, piegādājot šodien skaisto rožu pušķi manai meitai vārda dienā (Rīgā). Dzīvoju Austrālijā un noformēt pasūtījumu bija tik viegli! Kas var būt skaistāks par to, ja \"ziedu acīm pasaule tevī skatās\" ? Lai jums daudz laimīgu klientu un veiksmīgs Jaunais gads!
Sarmīte

Paldies, loti skaists pushkis!

Romans

Gerberas – svētku reizēm un ikdienai

Gerberu ziedi ir krāšņi un burvīgi izskatīsies gan pasniedzot tos pa vienam ziedam, gan iepriecinot sev tuvos un dārgos ar gerberu pušķiem un ziedu kompozīcijām. Ieprieciniet savus radus, draugus un paziņas ar krāsainām gerberu kompozīcijām!

Rīgas Ziedi piedāvā dažādu krāsu un šķirņu gerberas par izdevīgām cenām, atbilstoši Jūsu velmēm, gaumei un svinībām. Par izdevīgām cenām tiek piedāvātas sarkanas, dzeltenas, baltas, violetas un oranžas krāsas gerberas. Jāpiebilst, ka Rīgas Ziedi bez maksas izveidos gerberu pušķi ar skaistiem zaļumiem atbilstoši konkrētajam notikumam un svētku noskaņai.

Rīgas ziedi saviem klientiem piedāvā -

  • Veiciet gerberu un citu ziedu pasūtījumus internetā – Rīgas Ziedi pušķus piegādās Jums ērtā vietā un laikā - Rīgā 2 stundu laikā, savukārt Jūrmalā - 3 stundu laikā;
  • Rīgas Ziedi piegādā ziedus katru dienu no 09:00 - 23:00, kā arī arī brīvdienās un svētku reizēs;
  • Savu klientu ērtībām tiek nodrošināta bezmaksas ziedu piegāde Rīgas teritorijā -  darba dienās no 09:00 - 21:00;
  • Pasūtiet gerberas un (vai) citus izvēlētos ziedus un saņemiet 10% atlaidi – atlaides pieejamas ziedus iegādājoties Rīgas Ziedi veikalā Tallinas ielā 83, Rīgā;
  • Firma bezmaksas piedāvā arī dažāda veida vēlējumu un apsveikumu kartītes, ko varēsiet pielikt klāt pie ziedu kompozīcijas.

Svētku reizēs un ikdienā ieprieciniet savus tuvos un draugus ar RīgasZiedi.lv izvēlētajām gerberām. Pasūtīt ziedus Jūs varat zvanot uz tālruņa nummuru +371 20018499, vai rakstot e-pasta adresi: birojs@rigasziedi.lv

 

Ziedu piegāde

Vēlaties nosūtīt skaistu ziedu sveicienu? Uzticiet šīs rūpes mums, mēs piedāvājam - ātru un ērtu ziedu iegādi, profesionālu floristu veidotus pušķus un kompozīcijas, plašu ziedu klāstu, dažādas apmaksas iespējas. Mūsu ziedu kurjers piegādi Rīgas pilsētā veic 2 stundu laikā, strādājam arī brīvdienās.

Kontakti
+37125600675
birojs@rigasziedi.lv
SIA Rīgas Ziedi ziedu veikals atrodas Tallinas ielā 83, Rīga, LV-1009
Ziedu veikala darba laiks
  • Pirmd. - Piektd. 07:30-19:00
  • Sestdienā - 08:00 - 15:00, Svētdiena - Brīvdiena
  • Ziedu piegāde bez brīvdienām no 09:00 -23:00