Ziedu piegāde, info tālrunis +37125600675, +37122022229, e-pasts: birojs@rigasziedi.lv

Atsauksmes
Labrīt, esmu šonedēļ saņēmusi daudz patīkamus zvanus un e-pastus ar pateicību par skaistiem ziediem :)
Anna
Здравствуйте, Спасибо вам за доставку цветов сегодня в золитуде, замечательный сервис и прекрасный букет! Получатель в восторге!
Anna

Paldies par sapratni un jauku pasūtījuma izpildi!

Žanna

Grieztu rožu kopšanaKā ilgāk saglabāt rozes vāzē.

Bieži nākas uzklausīt jautājumu par grieztu rožu kopšanu, ko darīt lai rozes stāvot vāzē ilgāk saglabātu svaigumu un pievilcību. Piedāvājam nelielu instrukciju, kā rīkoties, kad esat saņēmis dāvanā rožu pušķi.

Lai gan ir dzirdēti dažādi stāsti par senām vecmāmiņu :) metotēm, piemēram, kātu apdezināšanu, dažādu ķīmisku vielu pievienošanu vāzes ūdenim, kā arī rožu peldināšanu vannā, iesakām pieturēties pie floristikā pārbaudītām, vienkāršam metodēm.

Tiklīdz saņemat ziedus no ziedu piegādes kurjera rīkojieties sekojoši:

 • Sagatavojam atbilstoša izmēra tīru vāzi, kurā ielejam nelielu daudzumu tīra ūdens
 • Apgrieziet rožu kātus, ar asu nazi nogrieziet dažus centimetrus no ziedu kātiem, griešanas leņķim jābūt 45 grādi lai zieda kātam būtu lielāks ūdens uzsūkšanas laukums. (Ieteicams apgriešanu veikt zem tekoša ūdens, uzreiz pēc apgriešanas ziedu ievietot vāzē ar tīru ūdeni)
 • Kāts jāattīra tā lai lapas neatrastos ūdenī, pretējā gadījumā ūdenī esošas lapas var veidot pūšanas procesu un zieda mūžs būs ievērojami īsāks.
 • Regulāri, reizi divās dienās mainiet ūdeni vāzē, kā arī to izmazgājiet. Pie katras ūdens maiņas veiciet ziedu kātu atkārtotu apgriešanu.

Svarīgi!

Rozes nemīl caurvēju, tiešus saules starus, karstumu virs 25 grādiem, tabakas dūmus, tām nebūs arī īstā vieta virtuvē kur tiek gatavots ēdiens.

Esiet saudzīgi pret rozēm un tās priecēs Jūs ievērojami ilgāk.

 

« Atpakaļ

2 komentāri ziņai "Kā ilgāk saglabāt rozes vāzē"

1.inta(20.03.2014, 15:22)

Nezināju ka rozes nepanes tabakas dūmus,no jūsu raksta uzzināju ko tādu ko vēl nezināju par rožu saglabāšnu.

2.Oleg(26.08.2016, 15:11)

Precizējiet, lūdzu, silts vai auksts ūdens?
Paldies.

Komentēt

Atbildēt

Vārds:
* Komentārs:
Ievadi: 84
Ziedu piegāde

Vēlaties nosūtīt skaistu ziedu sveicienu? Uzticiet šīs rūpes mums, mēs piedāvājam - ātru un ērtu ziedu iegādi, profesionālu floristu veidotus pušķus un kompozīcijas, plašu ziedu klāstu, dažādas apmaksas iespējas. Mūsu ziedu kurjers piegādi Rīgas pilsētā veic 2 stundu laikā, strādājam arī brīvdienās.

Kontakti
+37125600675
birojs@rigasziedi.lv
SIA Rīgas Ziedi ziedu veikals atrodas Tallinas ielā 83, Rīga, LV-1009
Ziedu veikala darba laiks
 • Pirmd. - Piektd. 07:30-19:00
 • Sestdienā - 08:00 - 15:00, Svētdiena - Brīvdiena
 • Ziedu piegāde bez brīvdienām no 09:00 -23:00
Twitter
 • Sveicam Līgas, vārda dienā! Jauku un līgošanu! :) https://t.co/VX1XYkFYSw
 • Šodien, 22.junijā, Vārda dienas svin Ludmila,Laimdots un Laimiņš. Sveicam gaviļniekus! 🎉🎉💐 Pasūtījumu iespējams... https://t.co/OQjtK9eNLl
 • Šodien, 21.junijā, Vārda dienas svin Monvīds, Egita un Emīls. Sveicam gaviļniekus! 🎉🎉💐 Pasūtījumu iespējams veikt... https://t.co/hZNABQvVRx
 • Šodien, 20.junijā, Vārda dienas svin Rasa, Rasma un Maira. Sveicam gaviļniekus! 🎉🎉💐 Pasūtījumu iespējams veikt... https://t.co/JG5b4mrRF9
Facebook