Ziedu piegāde, info tālrunis +37125600675, +37122022229, e-pasts: birojs@rigasziedi.lv

Atsauksmes
Malachi! Ziedi ir svaigi, skaisti, serviss ir liimenii, kurjeriem paldies !
Anna

Milzīgs paldies par lilijas piegādi 08.Marta uz veikalu SuperAction, tiešam iespaidīgs pušķis!!! Paldies Jums par ātru profesionālu un darbu !!!!

Artjom
Mīļš paldies par lielisko darbu! Pārsteigums izdevās par visiem 100% !!!
Viola

Klasisksks rožu un liliju pušķis

51.30 EUR

Bez nodokļa: 42.40 EUR

Pieejamība:
pieejams
Standarta Lielāks
Izvēloties opciju "Lielāks" pušķi būs par trešdaļu lielāks un krāšņāks.

Ielikt grozā

Apraksts

Ziedu klasika, burvīgi smaržojošas baltas lilijas kombinācijā ar graciozām sarkanām rozēm, skaisti un gaumīgi. Pušķī 9 rozes un 3 lilijas. Iespējams pasūtīt standarta pušķi, kā arī premium, kurš būs par trešdaļu lielāks.

 

Ziedu pušķa sastāvs un izskats var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā.  Jā kāda ziedu šķirne attiecīgajā gada laikā(sezonā) nav pieejama, tā tiks aizvietota ar līdzvērtīgu. Kopumā pušķa galvenās vadlīnijas tiks saglabātas, gan pēc izskata un kvalitātes, gan pēc vērtības

Renārs(29.08.2014)

5/5

Paldies Rīgas ziediem,tāda sajūta it kā būtu es pats pasniedzis šos ziedus.Prieks bija sadarboties ar jums,tā bija pirmā reize un ne pēdējā,velreiz jums liels paldies.

Suraj(19.06.2015)

5/5

My wife loved the flowers,delivered by your establishment.They were beautiful and fresh.The delivery was done between the requested hours,which was great.Thank you and looking forward to using your services in the future!!

Rakstīt atsauksmi
Slikts            Labs


Pievienot atsauksmi

Attēli (1)