Ziedu piegāde, info tālrunis +37125600675, +37122022229, e-pasts: birojs@rigasziedi.lv

Atsauksmes

Paldies par sapratni un jauku pasūtījuma izpildi!

Žanna

Paldies Rigas Ziedi.lv par skaistakajeim ziediem manaj mammai!!!!!Vinja ljoti prieciga!!!!Paldies par skaistumu!!!:-)

Maria

Labdien,

Liels paldies Jums par izcilo servisu, parsteidza tik kvalitativa pasutijuma izpilde, tik labas cenas un tik izcils serviss.
 

Zemgus

Ko sagaida ziedu saņēmēji?

Ko sagaida sievietes?

Lai dāvātu ziedus sievietei, nav obligāti jāgaida kāds īpašs notikums. Vēl vairāk, ziedi, kas dāvināti bez jebkāda iemesla, negaidīti, sievietei var nozīmēt daudz vairāk kā piemēram Dzimšanas dienā saņemtie. Jo ziedi izsaka rūpes un uzmanību, ko sieviete sagaida no vīrieša ikvienu kopā būšanas brīdi. Turklāt atbilstoši izvēlēti ziedi var izteikt daudz dažādas sajūtas un emocijas- no romantiskas mīlestības līdz draudzīgai pateicībai.

Jūsu mīļotā sieviete noteikti būs priecīga saņemot Jūsu dāvinātos ziedus, bet atcerieties, ka Jums ir arī māte, māsa, meita, kurām ziedus kā sievišķības un uzmanības apliecinājumu no Jum saņemt būtu tikpat patīkami. Šis mirklis viņām paliks atmiņā uz ilgu laiku, jo ikviena sieviete atceras, kad pēdējo reizi saņēmusi ziedus. Un esiet atraktīvs ziedu izvēlē, jo daba mums ir dāvājusi daudz krāsu un variāciju iespējas.

Ko sagaida vīrieši?

Arī vīriešiem patīk saņemt ziedus. Vīrieši reaģē uz ziedu krāsu. Lielākajai daļai vīriešu patīk spilgtas krāsas ziedi, tādi kā sarkani, dzelteni oranži ziedi. Ziedu kompozīcijai, kas paredzēta vīrietim, ir jābūt modernai. Dāviniet ziedus saviem vīriešiem, lai novērstu viņu uzmanību no ikdienas risināmajiem jautājumiem, steigas un ienestu prieku Jūsu attiecībās.

« Atpakaļ

0 komentāri ziņai "Ko sagaida ziedu saņēmēji?"

Komentēt

Atbildēt

Vārds:
* Komentārs:
Ievadi: n3
Ziedu piegāde

Vēlaties nosūtīt skaistu ziedu sveicienu? Uzticiet šīs rūpes mums, mēs piedāvājam - ātru un ērtu ziedu iegādi, profesionālu floristu veidotus pušķus un kompozīcijas, plašu ziedu klāstu, dažādas apmaksas iespējas. Mūsu ziedu kurjers piegādi Rīgas pilsētā veic 2 stundu laikā, strādājam arī brīvdienās.

Kontakti
+37125600675
birojs@rigasziedi.lv
SIA Rīgas Ziedi ziedu veikals atrodas Tallinas ielā 83, Rīga, LV-1009
Ziedu veikala darba laiks
  • Pirmd. - Piektd. 07:30-19:00
  • Sestdienā - 08:00 - 15:00, Svētdiena - Brīvdiena
  • Ziedu piegāde bez brīvdienām no 09:00 -23:00