Ziedu piegāde Rīgā - ziedu kurjers. Vārda dienas svin: Vēsma, Fanija
Atrodiet mūs pakalpojumā Google+
Atsauksmes

ĻOOOTI LIELS PALDIES !!!    Lai Jums jauka pēcpusdiena un ražīga, jauka atlikusī nedēļa !!!

 

Ilze

Paldies Rigas Ziedi.lv par skaistakajeim ziediem manaj mammai!!!!!Vinja ljoti prieciga!!!!Paldies par skaistumu!!!:-)

Maria

Mana mamma nupat saņēma jūsu piegādātos ziedus un aiz prieka pilnīgi apraudājās! Paldies, ka palīdzējāt manu mammu iepriecināt, jo pati nevaru savas lauztās kājas dēļ! :) 12.03.2013

Ilze
Jaunākie raksti

Rozes

Viennozīmīgi varam teikt, ka rozes ir mūsu klientu iecienītākie un populārākie ziedi. Rozes vienlīdz labi izskatās, gan nelielos rožu pušķīšos, gan lielās rožu ziedu kompozīcijās. Jau no sen seniem laikiem ar rožu palīdzību cilvēki viens otram izsaka mīlestības apliecinājumus, apsveikumus un vienkārši sveicienus.

Rozes piemērotas jebkuriem svētkiem un jebkurai dzīves situācijai. Rožu sķirņu skaits mūsdienās jau sasniedzis vairākus simtus. Rozes pieejamas plašā krāsu gammā, kas dot plašu rožu izvēli katrai gaumei un vajadzībām.

fghffgh

Ziedu piegāde

Vēlaties nosūtīt skaistu ziedu sveicienu? Uzticiet šīs rūpes mums, mēs piedāvājam - ātru un ērtu ziedu iegādi, profesionālu floristu veidotus pušķus un kompozīcijas, plašu ziedu klāstu, dažādas apmaksas iespējas. Mūsu ziedu kurjers piegādi Rīgas pilsētā veic 2 stundu laikā, strādājam arī brīvdienās.

Kontakti

20018499
birojs@rigasziedi.lv

SIA Rīgas Ziedi ziedu salons atrodas Tallinas ielā 83, Rīga, LV-1009

Twitter

Facebook

Eiro kalkulators