Zvanīt: +371 22022229
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
25. marts, Vārda dienu svin:
Māra, Mārīte, Marita, Mare

Rožu pušķi

Lūdzu uzgaidiet!

[[product.name]]
[[product.price]]

Burvīgi rožu pušķi katrai gaumei

Rīgas Ziedi piedāvā iegādāties daudzveidīgus un krāsainus rožu pušķus katrai gaumei. Ieprieciniet savus tuviniekus, mīļotos, kolēģus un draugus dažādās svētku reizēs ar oriģināliem un izdevīgiem rožu pušķiem!

Rīgas Ziedi piedāvā dažādu rožu pušķu izvēli, kas var būt dažādās krāsās - no populārās sarkanās līdz maigiem pasteļtoņiem. Tie ir pieejami dažādos izmēros un garumos, sākot no maziem 50 cm gariem un beidzot ar milzīgiem 80 cm gariem.

Iegādājieties Rīgas Ziedu piedāvātos rožu pušķus ērti un izdevīgi.

Savu klientu ērtībām kompānija veic ziedu piegādi- Rīgā 2 stundu laikā, Jūrmalā - 3 stundu laikā;
Rīgas Ziedi Jūsu izvēlētos ziedus nogādās vēlamā vietā katru dienu no 09:00 - 21:00, kā arī brīvdienās un svētku reizēs. Jāpiebilst, ka papildus tiek nodrošināta ziedu piegāde Rīgas teritorijā -  katru darba dienu laikā no 09:00 līdz pat 21:00 vakarā;
Izvēlētajam rožu pušķim Jūs saņemiet 7% atlaidi – atlaides pieejamas pasūtot ziedus saņemšanai klātienē Rīgas Ziedi veikalā Tallinas ielā 83, Rīgā.

Pasūtīt daudzveidīgos rožu pušķus no Rīgas Ziedi Jūs varat arī zvanot pa tālruņa nummuru +371 22022229, vai rakstot uz e-pasta adresi: birojs@rigasziedi.lv


© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde