Zvanīt: +371 22022229
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
29. novembris, Vārda dienu svin:
Ignats, Virgīnija

Rožu pušķi

Lūdzu uzgaidiet!

[[product.name]]
[[product.price]]

Burvīgi rožu pušķi katrai gaumei

Rīgas Ziedi piedāvā iegādāties daudzveidīgus un krāsainus rožu pušķus katrai gaumei. Ieprieciniet savus tuviniekus, mīļotos, kolēģus un draugus dažādās svētku reizēs ar oriģināliem un izdevīgiem rožu pušķiem!

Rīgas Ziedu pušķu piedāvājumā ir, piemēram, izsmalcināts un grezns rožu pušķis, kas sastāv no sarkanām un rozā rozēm. Šī pušķa garums ir 60 cm un tā būs laba dāvana svētku reizēs vai romantiskos gadījumos. Ņemiet vērā, ka Rīgas Ziedu piedāvātājiem rožu pušķiem ir iespējams norādīt ziedu skaitu, kā arī to palielināt. Rīgas ziedi kopumā piedāvā iegādāties ap 100 daudzveidīgus ziedu pušķus un ikviens varēs atrast sev piemērotāko ziedu kompozīciju atbilstoši svētku reizei, sev tīkamākajiem ziediem un cenai.

Iegādājieties Rīgas Ziedu piedāvātos rožu pušķus ērti un izdevīgi -

Savu klientu ērtībām kompānija veic ziedu piegādi- Rīgā 2 stundu laikā, Jūrmalā - 3 stundu laikā;
Rīgas Ziedi Jūsu izvēlētos ziedus nogādās vēlamā vietā katru dienu no 09:00 - 23:00, kā arī brīvdienās un svētku reizēs. Jāpiebilst, ka papildus tiek nodrošināta bezmaksas ziedu piegāde Rīgas teritorijā -  katru darba dienu laikā no 09:00 līdz pat 21:00 vakarā;
Izvēlētajam rožu pušķim Jūs saņemiet 10% atlaidi – atlaides pieejamas pasūtot ziedus klātienē Rīgas Ziedi veikalā Tallinas ielā 83, Rīgā.

Pasūtīt daudzveidīgos rožu pušķus no Rīgas Ziedi Jūs varat arī zvanot pa tālruņa nummuru +371 20018499, vai rakstot uz e-pasta adresi: birojs@rigasziedi.lv


© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde