Zvanīt: +371 22022229
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
27. maijs, Vārda dienu svin:
Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Ziedu pušķi

Lūdzu uzgaidiet!

[[product.name]]
[[product.price]]

Krāšņi ziedu pušķi ikviena gaumei

Rīgas Ziedi piedāvā iegādāties daudzveidīgus un krāsainus ziedu pušķus ikvienai gaumei. Ieprieciniet savus tuviniekus, mīļotos, kolēģus un draugus dažādās svētku reizēs ar oriģināliem un gaumīgiem ziedu pušķiem!

Rīgas Ziedu pušķu piedāvājumā ir gan klasiski rožu pušķi dažādās krāsās, izmēros un garumos, gan ziedu pušķi, kas veidoti no dažādiem ziediem un dekoratīvajiem zaļumiem.

Ņemiet vērā, ka Rīgas Ziedu piedāvātājiem ziedu pušķiem ir iespējams norādīt ziedu skaitu,, garumu,  kā arī tos palielināt (opcija "Premium") Rīgas ziedi kopumā piedāvā iegādāties ap 100 daudzveidīgus ziedu pušķus un ikviens varēs atrast sev piemērotāko ziedu kompozīciju atbilstoši svētku reizei, sev tīkamākajiem ziediem un cenai.

Iegādājieties Rīgas Ziedu piedāvātos ziedu puškus ērti un izdevīgi.

  • Savu klientu ērtībām piedāvājam  ziedu piegādi - Rīgā 2 stundu laikā, Jūrmalā - 3 stundu laikā;
  • Rīgas Ziedi Jūsu izvēlētos ziedus nogādās vēlamā vietā katru dienu no 09:00 - 23:00, kā arī brīvdienās un svētku reizēs. Jāpiebilst, ka papildus tiek nodrošināta bezmaksas ziedu piegāde Rīgas teritorijā -  katru darba dienu laikā no 09:00 līdz pat 21:00 vakarā;

© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde