Ziedu piegāde, info tālrunis +37125600675, +37122022229, e-pasts: birojs@rigasziedi.lv

Ziedu piegādes noteikumi

Ziedu piegādes noteikumi

Ziedu piegādi veic Rīgas Ziedi kurjers. Ziedu piegāde tiek veikta katru dienu, ari brīvdienas un svētku dienās.

Ziedu piegāde Rīgā

Rīgā ziedu piegāde tiek veikta pasūtijuma dienā 2 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 lidz 21.00 bez maksas, no plkst. 21.00 lidz 23.00 par maksu, ar nosacījumu, ka pasūtijums veikts un apmaksats lidz šis dienas plkst. 19.00. Atseviškos attālos Rīgas rajonos (Bergi, Bolderāja, Rumbula, Dārzini, Vecāķi, Jaunciems u.c) tiek piemērota piegādes maksa..

Ziedu piegāde ārpus Rīgas.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas (Ādaži, Jūrmala, Babīte, Carnikava, Garkalne, Ikšķile, Ķekava, Mārupe, Piņķi, Ogre, Olaine, Salaspils, Ulbroka u.c.) tiek veikta pasūtijuma dienā 3–4 stundu laikā no pasūtijuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 līdz 23.00, ar nosacījumu, ka pasūtijums veikts un apmāksats līdz šīs dienas plkst. 19.00. Ziedu piegāde arpus Rīgas un atsevišķos attālos Rīgas pilsētas mikrorajonos tiek veikta par maksu. Piegādes maksa atkarīga no piegādes vietas, nedēļas dienas un laika.

Ziedu piegāde uz https://www.rigasziedi.lv neminētiem reģioniem.

Ziedu piegāde ārpus SIA Elmono piedāvatājiem piegādes reioniem ir iespejama tikai atseviški vienojoties ar operatoru, zvanot uz telefona numuru 25600675 vai izmantojot veikala sazinas veidlapu.

Ziedu piegāde ārpus ziedu veikala darba laika.

Piegādes citā jūsu noradītaja laikā un vietā jāsaskaņo, izmantojot ziedu veikala saziņas veidlapu vai zvanot uz telefona numuru +37125600675. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies veikala darbinieks, lai precizetu pasūtijuma izpildes detaļas.

Precīza ziedu piegādes izpilde.

Ziedi vai citas preces tiek piegādatas uz pasutijumā noradīto adresi, pasūtijumā noraditajā piegādes laikā. Precīza pasūtijuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtijuma apmaksa, noradīta precīza piegādes adrese, kontakttelefons, e-pasts, ārdurvju kodi (ja tādi ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita piegadei nepieciešamā informācija. Norādītajos piegādes termiņos iespējamas nobīdes, intensīva satiksme, neparedzētas situācijas var nedaudz ietekmēt piegādes termiņus.

Ziedu piegādes cena.

Piegādes cenu iespējams uzzināt, ievietojot preci grozā un izvēloties nepieciešamo piegādes datumu, vietu un laiku. Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski un ir redzama tiklīdz pasūtījuma formā tiek ievadīta piegādes adrese. Īpašajos ziedu piegādes datumos, Svētā Valentīna diena, 8. marts, Mātes diena visos reģionos tiek piemērota piegādes maksa..