Zvanīt: +371 22022229
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
20. jūlijs, Vārda dienu svin:
Ritma, Ramona

Ziedu Veikals Rīgā – "Rīgas Ziedi"

Uzņēmuma vēsture un filozofija

Mūsu ceļojumu ziedu pasaulē mēs sākām kā interneta veikals rigasziedi.lv, kur mēs piedāvājām augstākās kvalitātes ziedus tiešsaistē. Pēc diviem gadiem veiksmīgas darbības internetā, mūsu klientu pieprasījums un vēlme iepirkties ne tikai tiešsaistē, bet arī klātienē, noveda pie nozīmīga lēmuma. 2011. gada septembrī mēs atvērām mūsu pirmo fizisko veikalu Rīgā.

Šis solis mūsu uzņēmuma attīstībā ne vien paplašināja mūsu klientu loku, bet arī ļāva mums vēl ciešāk sazināties ar klientiem un sniegt vēl personalizētāku servisu. Fiziskā veikala atvēršana bija ne tikai uzņēmuma attīstības virzītājspēks, bet arī mūsu aizrautības un mīlestības pret ziediem izpausme.

Mūsu filozofija ir bijusi un joprojām ir par vairāk nekā tikai ziedu pārdošanu. Tā ir par emociju radīšanu un dalīšanos priekā, ko sniedz svaigi un skaisti ziedi. Katrs mūsu sakārtotais pušķis ir stāsts par rūpēm, aizrautību un meistarību.

"Rīgas Ziedi" šodien ir zināms ne tikai kā interneta veikals, bet arī kā mīļots un cienīts fiziskais veikals Rīgas iedzīvotāju vidū. Mūsu veikals ir kļuvis par iecienītu vietu, kur iegādāties īpašus ziedus dažādiem dzīves brīžiem. Mūsu vēsture ir mūsu lepnums, un mēs turpinām augt un attīstīties, lai sniegtu labāko iespējamo pieredzi katram klientam.

Atrašanās vieta un darba laiki

Mūsu Adrese un Darba Laiki

Mūsu ziedu veikals "Rīgas Ziedi" atrodas vēsturiskajā un kultūras bagātajā Grīziņkalna rajonā. Mūsu adrese ir Tallinas ielā 83, Rīgā.

Šī lokācija atrodas Grīziņkalna un Latgales priekšpilsētas sirdī. Tā ir ērti sasniedzama un pildīta ar vēsturisku šarmu.

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu veikals ir daļa no šīs dinamiskās un kultūras pilnās apkārtnes. Veikals ir atvērts darba dienās no 08:00 līdz 18:00. Sestdienās esam atvērti no 08:00 līdz 15:00.

Svētdienās mēs atpūšamies un gatavojamies nākamajai nedēļai.

Kā mūs atrast

Mūsu atrašanās vieta Grīziņkalna rajonā padara veikalu par pievilcīgu apmeklējuma vietu. Tā ir ideāla tiem, kuri vēlas sajust Rīgas vēsturiskās daļas atmosfēru.

Lai nonāktu pie mums, varat izmantot sabiedrisko transportu. Pieejami autobusi 3., 6., 47. un trolejbusi 5., 13. Tie nodrošina ērtu piekļuvi no jebkuras Rīgas daļas.

Tuvumā ir pieejamas autostāvvietas. Mūsu veikals atrodas pie Tallinas un Lauku ielu krustojuma, tāpēc tas ir viegli atrodams un pieejams.

Mūsu ziedu klāsts un piegādes

Plaša Ziedu Izvēle

Mūsu veikals "Rīgas Ziedi" lepojas ar plašu ziedu sortimentu. Mūsu klāstā ietilpst gan mīļotās klasiskās rozes, gan retāk sastopami un eksotiski ziedi.

Katrs zieds mūsu veikalā ir rūpīgi atlasīts, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti un skaistumu. Mēs pievēršam lielu uzmanību ziedu glabāšanas apstākļiem. Mūsu speciāli aprīkotais ziedu uzglabāšanas ledusskapis garantē ziedu svaigumu un ilgmūžību.

Regulāras Ziedu Piegādes

Mūsu mērķis ir vienmēr piedāvāt augstākās kvalitātes ziedus. Tāpēc mēs cieši sadarbojamies ar uzticamiem piegādātājiem, lai nodrošinātu regulāras un svaigas ziedu piegādes.

Lielākā daļa mūsu ziedu tiek piegādāta trešdienās. Šajās dienās mēs atjaunojam un paplašinām mūsu sortimentu ar tūkstošiem dažādu un krāšņu ziedu.

Papildus pievedumi notiek piektdienās un sestdienās. Šie pievedumi nodrošina, ka mūsu sortiments vienmēr ir svaigs un daudzveidīgs.

Mūsu Pakalpojumi

Ziedu piegāde

Lai gan mūsu fiziskais veikals piedāvā plašu ziedu klāstu, ziedu piegāde joprojām ir mūsu galvenais darbības virziens. Katru gadu veicam vairāk kā 5000 piegādes, kas veido lielāko daļu no mūsu apgrozījuma.

Mūsu interneta veikals rigasziedi.lv ir veltīts tieši šim mērķim. Tas nodrošina ērtu un ātru pasūtīšanas procesu. Mūsu klientiem ir iespēja izvēlēties no plaša ziedu aranžējumu un pušķu klāsta.

Katrs pasūtījums tiek apstrādāts ar lielu rūpību un profesionalitāti. Mēs nodrošinām, ka ziedi tiek piegādāti tieši līdz jūsu norādītajām durvīm, saglabājot to svaigumu un skaistumu.

Mūsu ziedu piegādes pakalpojums ir ideāls risinājums dažādiem dzīves notikumiem. Vai tas būtu dzimšanas dienas sveiciens, jubilejas pārsteigums vai vienkārši vēlme izteikt mīlestību un cieņu, mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Kāpēc izvēlēties mūsu veikalu?

Vietējā pieredze un kvalitāte

Mūsu komanda "Rīgas Ziedi" ir sastāvējusi no pieredzējušiem floristiem jau vairāk kā 12 gadus. Šī pieredze ir mūsu kvalitātes un uzticamības garantija. Mēs esam apguvuši floristikas mākslu līdz sīkākajām detaļām, kas ļauj mums nodrošināt nevainojamu pakalpojumu un augstākās kvalitātes produktus. Mūsu ilggadējā pieredze ir apliecinājums tam, ka mēs zinām, kā piepildīt jūsu vēlmes ar eleganci un meistarību.

Svaigi ziedi katru dienu

Viena no mūsu veikala pamatvērtībām ir nodrošināt klientus ar svaigākajiem ziediem. Mēs regulāri saņemam piegādes no uzticamiem piegādātājiem, kas ļauj mums piedāvāt svaigus un krāšņus ziedus katru dienu. Mūsu uzmanība ziedu svaigumam un kvalitātei nodrošina, ka jūs vienmēr saņemat tikai vislabāko.

Individualizēta pieeja katram klientam

Mūsu veikals "Rīgas Ziedi" ir vairāk nekā tikai ziedu pārdošanas vieta. Mēs pievēršam individuālu uzmanību katram klientam, lai saprastu un izpildītu viņu vajadzības un vēlmes. Vai jūs meklējat ziedus kādam īpašam notikumam vai vēlaties izteikt savas emocijas caur ziediem, mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu jums atrast perfektu risinājumu. Mēs ticam, ka katrs zieds spēj stāstīt stāstu, un mēs esam šeit, lai palīdzētu jums to izstāstīt.

Atpakaļ

© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde