Ziedu piegāde, info tālrunis +37125600675, +37122022229, e-pasts: birojs@rigasziedi.lv

Priecīgus Līgo svētkus! Esam devušies brīvdienās, Tiksimies pirmdien 26.06.2018.

Rīgas Ziedi lietošanas noteikumi

Distances līgums

 1. Šis līgums tiek slēgts starp SIA Rīgas Ziedi, reģ. Nr. LV40103798197, juridiskā adrese: Tallinas iela 83 - 16, LV-1009, Rīga, Latvija (turpmāk tekstā Rīgas Ziedi) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu Rīgas Ziedi interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē http://www.rigasziedi.lv (turpmāk tekstā - Ziedu veikals).
 2. Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Rīgas Ziedi.
 3. Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē http://www.rigasziedi.lv/lietosanas-noteikumi.
 4. Pircējam ir tiesības saņemt Rīgas Ziedi veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.
 5. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem.
 6. Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.
 7. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Rīgas Ziedi, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.
 8. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Rīgas Ziedi veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:
  - Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
  - Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu".
 9. Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).
 10. Rīgas Ziedi ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Rīgas Ziedi neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona)

Ziedu veikals.

Interneta veikals "Rīgas Ziedi" ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā. Ziedu veikals ir pieejams interneta adresē http://www.rigasziedi.lv.

Ziedu veikala pārvalde.

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA Rīgas Ziedi, reģ. Nr. LV40103798197, turpmāk tekstā Rīgas Ziedi. Vietnē www.rigasziedi.lv pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem.

Intelektuālais īpašums.

Vietnes saturs ir Rīgas Ziedi intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez Rīgas Ziedi rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

Preču un pakalpojumu pasūtīšana.

Jebkurš vietnes www.rigasziedi.lv apmeklētājs bez ierobežojuma var pasūtīt un apmaksāt vietnē pieejamās preces un pakalpojumus.

Ziedu pasūtīšana pa telefonu.

Ziedu piegādes pasūtījumu iespējams veikt arī telefoniski, zvanot uz telefona numuru 25600675; šajā gadījumā veikala darbinieks pieņems pasūtījumu telefoniski.

Ziedu piegāde

Ziedu piegādi veic Rīgas Ziedi kurjers. Ziedu piegāde tiek veikta katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Ziedu piegāde Rīgā.

Rīgā ziedu piegāde tiek veikta pasūtījuma dienā 2 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 līdz 21.00 bez maksas, no plkst. 21.00 līdz 23.00 par maksu, ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts līdz šīs dienas plkst. 19.00. Atsevišķos attālos Rīgas rajonos (Berģi, Bolderāja, Rumbula, Dārziņi, Vecāķi, Jaunciems u.c) tiek piemērota piegādes maksa.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas (Ādaži, Jūrmala, Babīte, Carnikava, Garkalne, Ikšķile, Ķekava, Mārupe, Piņķi, Ogre, Olaine, Salaspils, Ulbroka u.c.) tiek veikta pasūtījuma dienā 3–4 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 līdz 23.00, ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts līdz šīs dienas plkst. 19.00.Ziedu piegāde ārpus Rīgas (Ādaži, Jūrmala, Babīte, Carnikava, Garkalne, Ikšķile, Ķekava, Mārupe, Piņķi, Ogre, Olaine, Salaspils, Ulbroka u.c.) tiek veikta pasūtījuma dienā 3–4 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 līdz 23.00, ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts līdz šīs dienas plkst. 19.00.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas un atsevišķos attālos Rīgas pilsētas mikrorajonos tiek veikta par maksu. Piegādes maksa atkarīga no piegādes vietas, nedēļas dienas un laika.

Ziedu piegāde uz www.rigasziedi.lv neminētiem reģioniem.

Ziedu piegāde ārpus SIA Rīgas Ziedi piedāvātajiem piegādes reģioniem ir iespējama tikai atsevišķi vienojoties ar operatoru, zvanot uz telefona numuru 25600675 vai izmantojot veikala saziņas veidlapu.

Ziedu piegāde ārpus ziedu veikala darba laika.

Piegādes citā jūsu norādītajā laikā un vietā jāsaskaņo, izmantojot ziedu veikala veikala saziņas veidlapu vai zvanot uz telefona numuru 25600675. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies veikala darbinieks, lai precizētu pasūtījuma izpildes detaļas.

Precīza ziedu piegādes izpilde.

Ziedi vai citas preces tiek piegādātas uz pasūtījumā norādīto adresi pasūtījumā norādītajā piegādes laikā. Precīza pasūtījuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtījuma apmaksa, norādīta precīza piegādes adrese, kontakttelefons, e-pasts, ārdurvju kodi (ja tādi ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita piegādei nepieciešamā informācija.

Ziedu piegādes cena.

Piegādes cenu iespējams uzzināt, ievietojot preci grozā un izvēloties nepieciešamo piegādes datumu, vietu un laiku. Skatīt piemēru attēlā zemāk. Īpašajos ziedu piegādes datumos, Svētā Valentīna diena, 8. marts, Mātes diena visos reģionos tiek piemērota piegādes maksa.

Rīgas Ziedi darba laiks.

www.rigasziedi.lv pieņem pasūtījumus katru dienu 24 stundas diennaktī. Pēc plkst. 19.00 iespēja pasūtīt ziedu piegādi šajā dienā tiek deaktivēta. Pēc plkst. 19.00 ziedu piegādi iespējams pasūtīt uz nākamo un turpmākajām dienām. Sestdienās iespēja pasūtīt ziedu piegādi šajā dienā tiek deaktivēta plkst. 14.00, Svētdienās ziedu piegādi iespējams pasūtīt tikai uz nākamo un turpmākajām dienām.

Īpašie ziedu piegādes datumi.

Latvijā plaši svinamās dienās, piem., 14. februāris (Valentīndiena), 8. marts, Mātes diena, Ziemassvētki, populāru vārdu dienas, iespējama ziedu piegādes laika aizkave pēc pasūtījumā norādītā vēlamā piegādes laika. Par īpašiem ziedu piegādes datumiem var tikt uzskatītas pirmssvētku un pēcsvētku dienas. 

Pasūtījuma apmaksa.

Interneta ziedu veikals Rīgas Ziedi piedāvā apmaksāt pasūtījumus ar:

 1. Maksājumu kartēm VISA, MAESTRO, MASTER CARD un American Express
 2. AS Swedbank, AS Citadele banka ātrie banklink maksājumi.
 3. Pārskaitījums (Saņemsiet e-pastā priekšapmaksas rēķinu)
 4. Skaidrā naudā.

Ja pasūtījums veikts telefoniski uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins kura apmaksu varat veikt no jebkuras bankas vai internetbankas. Norēķini skaidrā naudā iespējami, ja pasūtītājs pats ir ziedu saņēmējs. Ziedu un/vai citu preču, pakalpojumu pasūtījuma apmaksa tiek uzskatīta par veiktu, brīdī kad nauda saņemta SIA Rīgas Ziedi norēķinu kontā.

 

Konfidencialitāte.

Ziedu veikals Rīgas Ziedi garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.

Saziņa.

Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.

Apstiprinot www.rigasziedi.lv lietošanas noteikumus, lietotājs piekrīt saņemt aktuālo informāciju un jaunumus par īpašajiem piedāvājumiem, izmaiņām un veikala preču klāsta papildinājumiem ne biežāk kā reizi 30 dienās.

Strīdi un pretenzijas.

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā ne vēlāk kā 10 (desmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas. Pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.

Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.

Ziedu piegāde

Vēlaties nosūtīt skaistu ziedu sveicienu? Uzticiet šīs rūpes mums, mēs piedāvājam - ātru un ērtu ziedu iegādi, profesionālu floristu veidotus pušķus un kompozīcijas, plašu ziedu klāstu, dažādas apmaksas iespējas. Mūsu ziedu kurjers piegādi Rīgas pilsētā veic 2 stundu laikā, strādājam arī brīvdienās.

Kontakti
+37125600675
birojs@rigasziedi.lv
SIA Rīgas Ziedi ziedu veikals atrodas Tallinas ielā 83, Rīga, LV-1009
Ziedu veikala darba laiks
 • Pirmd. - Piektd. 07:30-19:00
 • Sestdienā - 08:00 - 15:00, Svētdiena - Brīvdiena
 • Ziedu piegāde bez brīvdienām no 09:00 -23:00