Zvanīt: +371 22022229
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
27. maijs, Vārda dienu svin:
Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Ziedi ar Atlaidi - Ietaupi līdz 30% Rīgas Ziedu Interneta Veikalā

Laipni lūdzam mūsu "Ziedi ar atlaidi" sadaļā! Rīgas Ziedi piedāvā vairākas lieliskas iespējas ietaupīt uz ziedu piegādi:

  1. 🌷 Īpašais nedēļas piedāvājums -30%: Apmeklējiet mūsu mājas lapas sadaļu "Īpašais nedēļas piedāvājums -30%", lai iegūtu līdz 30% atlaides ziediem un ziedu kompozīcijām.

  2. 💐 7% atlaide pasūtījumam saņemšanai uz vietas: Ja vēlaties saņemt ziedus mūsu veikalā Rīgā, Tallinas ielā 83, un maksāt skaidrā naudā, mēs piedāvājam 7% atlaidi.

  3. 🌹 Atlaižu kodi sociālajos tīklos: Lai saņemtu ekskluzīvus atlaižu kodus, sekojiet mums Facebook, Instagram, TikTok un Twitter. Mēs regulāri publicējam īpašus piedāvājumus un atlaides, kas pieejamas tikai mūsu sociālo tīklu sekotājiem.

Neaizmirstiet pievienoties mūsu sociālo tīklu kontiem un saņemt jaunākos piedāvājumus un atlaides. Lai ietaupītu un piepildītu savu dzīvi ar krāšņiem ziediem, izvēlies Rīgas Ziedu "Ziedi ar atlaidi"!

Atpakaļ

© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde