Zvanīt: +371 22022229
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
27. maijs, Vārda dienu svin:
Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Jautājumi un atbildes

Biežāk uzdotie jautājumi par ziedu iegādi

Vai RigasZiedi.lv iegādājoties ziedus ir jāreģistrējas?

Nē, ziedu iegādei mūsu interneta veikalā reģistrācija nav nepieciešama.

 

Vai ziedus var pasūtīt tikai internetā?

Ziedus visērtāk ir pasūtīt mūsu mājaslapā, šeit varat izvēlēties ziedus, norādīt visu nepieciešamo piegādes informāciju un apmaksāt pasūtījumu.Ja kādu iemeslu dēļ to nevarat izdarīt internetā, tad pieņemsim Jūsu pasūtījumu telefoniski, šajā gadījumā nosūtīsim uz Jūsu epastu rēķinu.

 

Kur es varu apskatīt jūsu veikala piedāvājumu?

Lai apskatītu mūsu veikala piedāvājumu izmantojiet izvēlni lapas kreisajā pusē, kā arī Top ziedu piedāvājumā sakumlapā vai izmantojiet meklēšanas rīku lapas augšā (galvenē).

 

Vai iespējams saņemt atlaidi?

Jā, iesakiet mūs kādā no soc. tīkliem un saņemsiet 7 procentu atlaidi, šāda iespēja tiks piedāvāta pasūtījuma noformēšanas laikā. Pastāvīgiem klientiem tiek piešķirti atlaižu kodi, par atlaides apjomu savstarpēji vienojoties.

 

Ko nozīmē pušķu apzīmējumi Standart un Premium?

Mēs piedāvājam Jums 2 izmēru pušķus, Standart pušķis ir tāds kā redzams attēlā, Premium būs par trešdaļu lielāks un krāšņāks, attiecīgi par trešdaļu pieaugs pušķa cena.

 

Vai es varu izvēlēties ziedu garumu un skaitu rozēm?

Katrai precei ir noteikts minimālais pasūtāmo ziedu skaits, ja vēlaties iegādāties vairāk ziedu, lauciņā ziedu skaits ierakstiet Jūsu vēlamo skaitu. Iegādājoties rozes iespējams izvēlēties arī to garumu. Mainot šos parametrus attiecīgi mainīsies pasūtījuma kopējā cena.

Maināms ziedu skaits un ziedu garums

 

Kā es varu apmaksāt savu ziedu pasūtījumu?

Ziedu piegādes pasūtījumu iespējams apmaksāt:

  1. Maksājot ar VISA vai Mastercard
  2. Maksājot ar Swedbank banklink (Jūs tiksiet novirzīts uz Swedbank internetbanku, kurā būs jāapstiprina jau sagatavots maksājums).
  3. Priekšapmaksas rēķins, kurš tiks nosūtīts uz Jūsu e-pasta adresi.
  4. Skaidrā naudā saņemot ziedus (ar nosacījumu, ka ziedu saņēmējs esat Jūs)

Apmaksas veidu varēsiet izvēlēties pasūtījuma noformēšanas laikā, izmantojot zemāk redzamo izvēlni:

Apmaksas veidi

 

Ko darīt ja neizdodas veikt apmaksu internetā?

Ja neizdodas apmaksu veikt internetā, Jūs varat apmaksāt rēķinu, kurš automātiski tiek nosūtīts uz Jūsu e-pasta adresi. Lai operatīvāk risinātu šādas situācijas, lūdzu zvaniet mums uz info tālruni +37125600675.

 

Vai jūs ziedus piegādājat tikai Rīgā ?

Pēc noklusējuma Ziedus piegādājam Rīgā un pierīgā, visi pieejamie piegādes reģioni ir redzami pasūtījuma formā, kura būs pieejama pasūtīšanas procesā. Gadījumā, ja neatrodat sev vēlamo piegādes vietu, lūdzu sazinieties ar mums zvanot uz info tālruni +37122022229, vai rakstot uz e-pasta adresi birojs@rigasziedi.lv, atsevišķi vienojoties par piegādes termiņiem un izmaksām ziedus piegādājam visā Latvijā.

Ziedu piegādes vietas izvēle piejama pasūtījuma formā:

 

Vai es tikšu informēts par pasūtījuma izpildi?

Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs informēsim Jūs par tā statusu. Sākotnēji uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, pēc samaksas saņemšanas informēsim e-pastā par veiksmīgu apmaksu. Pēc pasūtījuma izpildes mēs nosūtīsim Jums informatīvu e-pastu un SMS uz Jūsu norādīto tālruņa numuru.

Atpakaļ

© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde