Zvanīt: +371 25600675
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 25600675, +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
16. jūnijs, Vārda dienu svin:
Justīne, Juta

Ziedu piegādes noteikumi

Ziedu piegāde Rīgā

Ziedu piegādi veic Rīgas Ziedi kurjers. Ziedu piegāde tiek veikta katru dienu, ari brīvdienas un svētku dienās.

Rīgā ziedu piegāde tiek veikta pasūtijuma dienā 2 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 lidz 23.00, ar nosacījumu, ka pasūtijums veikts un apmaksats lidz šis dienas plkst. 19.00.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas (Ādaži, Jūrmala, Babīte, Carnikava, Garkalne, Ikšķile, Ķekava, Mārupe, Piņķi, Ogre, Olaine, Salaspils, Ulbroka u.c.) tiek veikta pasūtijuma dienā 3–4 stundu laikā no pasūtijuma apmaksas brīža, no plkst. 09.00 līdz 23.00, ar nosacījumu, ka pasūtijums veikts un apmāksats līdz šīs dienas plkst. 19.00. Ziedu piegāde  tiek veikta par maksu. Piegādes maksa atkarīga no piegādes vietas, nedēļas dienas un laika.

Ziedu piegāde uz https://www.rigasziedi.lv neminētiem reģioniem.

Ziedu piegāde ārpus SIA Rīgas Ziedi piedāvatājiem piegādes reģioniem ir iespejama tikai atseviški vienojoties ar operatoru, zvanot uz telefona numuru +37125600675 vai izmantojot veikala sazinas veidlapu.

Ziedu piegāde ārpus ziedu veikala darba laika.

Piegādes citā jūsu noradītaja laikā un vietā jāsaskaņo, izmantojot ziedu veikala sazinas veidlapu vai zvanot uz telefona numuru +37125600675. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies veikala darbinieks, lai precizetu pasūtijuma izpildes detaļas.

Precīza ziedu piegādes izpilde.

Ziedi vai citas preces tiek piegādatas uz pasutijumā noradīto adresi, pasūtijumā noraditajā piegādes laikā. Precīza pasūtijuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtijuma apmaksa, noradīta precīza piegādes adrese, kontakttelefons, e-pasts, ārdurvju kodi (ja tādi ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita piegadei nepieciešamā informācija. Norādītajos piegādes termiņos iespējamas nobīdes, intensīva satiksme, neparedzētas situācijas var nedaudz ietekmēt piegādes termiņus.

Ziedu piegādes cena.

Piegādes cenu iespējams uzzināt, ievietojot preci grozā un izvēloties nepieciešamo piegādes datumu, vietu un laiku. Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski un ir redzama tiklīdz pasūtījuma formā tiek ievadīta piegādes adrese. Īpašajos ziedu piegādes datumos, Svētā Valentīna diena, 8. marts, Mātes diena visos reģionos tiek piemērota piegādes maksa.

Atpakaļ
© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde